Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O víkendu 11. a 12. dubna se mělo uskutečnit předposlední 5. kolo extraligy družstev mužů v boxu ČR 2019/20, jehož součástí je duel rohovníků BC DTJ Prostějov proti SKP Sever Ústí nad Labem. V daném termínu však stoprocentně neproběhne.

„My jsme shodou okolností zažádali o přeložení tohoto zápasu ještě před propuknutím epidemie koronaviru na území České republiky. Druhý dubnový víkend je totiž velikonoční a vzhledem k tomu jsme na svátky nechtěli bojovat, nepřipadalo nám to jako vhodné datum,“ prozradil Večerníku hlavní trenér boxerů BC DTJ Petr Novotný.
Posléze se tuzemskem rozšířila nákaza COVID-19, utkání s Ústím by tedy v původně stanovené době stejně nebylo. „Naše představa je, že bychom Severočechy mohli přivítat někdy během června, spíš ve druhé polovině tohoto měsíce. Na určení přesného termínu je však zatím brzy, nejvíc samozřejmě záleží na dalším vývoji situace s koronavirem,“ vyvodil Novotný aktuálně logický závěr.
O posledním květnovém víkendu by přitom Hanáci měli nastoupit k bitvě 6. extraligového dějství v ringu Pablo Boxing Plzeň. „V tuto chvíli se neodvážím říct, jestli je uskutečnění tohoto zápasu na konci května reálné. Což ostatně platí také o souboji s Ústím v předběžně plánovaném červnu. Momentálně nemůže nikdo pořádně trénovat, možnosti přípravy jsou hodně omezené. Uvidíme, co přijde,“ doplnil Novotný.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...