Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Téměř sedm hodin trvalo úvodní kolo Oblastní soutěže Jihomoravské oblasti v boxu 2018/19, které během zářijových Hanáckých slavností uspořádal na nádvoří prostějovského zámku místní oddíl BC DTJ Prostějov. Zápasový maratón přinesl téměř čtyřicet jednotlivých střetnutí všech věkových kategorií obou pohlaví napříč vahami.

Ještě před zahájením samotných bojů nového ročníku byla slavnostně vyhodnocena minulá sezóna této soutěže. A hned dvě z pohárových trofejí převzali zástupci domácího klubu! „Vyhrály naše holky, na prvenství dosáhli také naši kluci - žáci. Z čehož máme samozřejmě radost, systematická práce s mladými viditelně k něčemu vede,“ konstatoval spokojený šéftrenér mládeže BC DTJ Martin Klíč.
Následně vyslal společně s dalšími kolegy z kolektivu oddílových koučů do bitev čerstvě odstartovaného ročníku oblastní soutěže sedm svěřenců plus jednu svěřenkyni. Jejich výsledky najdete v přehledu na straně 27, celková úspěšnost byla skoro sedmdesátiprocentní. „Pavla Jančiová remizovala a z kluků většina uspěla. Podstatné je, jakým způsobem všichni boxovali, jak se v ringu prezentovali. A po téhle stránce šlo o vydařený vstup do další sezóny,“ stručně zhodnotil Klíč s dovětkem, že několik dalších zástupců prostějovského klubu z různých důvodů chybělo.


Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...