Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Město Prostějov je v posledních letech jedním z hlavních center českého boxu. Mužský výběr zdejšího oddílu BC DTJ každoročně sbírá medaile z extraligy družstev ČR, několikrát dokázal tuto soutěž i vyhrát (naposledy letos). K tomu se zmíněný klub vzorně stará o talenty a pořádá vrcholné turnaje, viz červnové mistrovství republiky školní mládeže. A teď chystá ve spolupráci se spřáteleným subjektem další zajímavou akci.

Půjde o 1. ročník boxerského turnaje pro policisty, který se uskuteční v pátek 12. října v areálu BC DTJ Prostějov v Krasické ulici (vedle aquaparku). Premiérovou edici tohoto klání organizuje společně s détéjéčkem i Sportovní klub Policie Moravan Prostějov, hlavním partnerem turnaje je statutární město Prostějov.
„Zúčastní se a bojovat v ringu budou jak policisté, tak zaměstnanci Ministerstva vnitra ČR. Začátek jednodenní akce plánujeme na 10:30 hodin, předpokládané ukončení okolo osmnácté hodiny,“ informoval Večerník coby mediálního partnera celého podniku Lukáš Přikryl, první místopředseda výkonného výboru SKP Moravan Prostějov.
Naprostou podporu turnaji vyjádřil šéf DTJ, hlavní trenér BC a někdejší špičkový rohovník v jedné osobě Petr Novotný. „Už po národním šampionátu školní mládeže zkraje léta jsme říkali, že do budoucna chceme uspořádat vedle extraligových zápasů i další boxerské turnaje různého charakteru. Tohle policejní klání ve spolupráci s SKP Moravan je jedním z nich. A všichni si dáme maximálně záležet, aby se vydařilo,“ uvedl Novotný.Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...