Příjemnou noc, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už tento pátek 11. září proběhne v obchodním centru Haná v Olomouci autogramiáda „A"-týmu BK Olomoucko, který hraje nejvyšší českou basketbalovou ligu Kooperativa NBL.

Olomoucké mužstvo hrdě reprezentuje svůj kraj a může se chlubit medailovými úspěchy na celorepublikových turnajích. Během loňského NBL se tým umístil na třetím místě a stejnou pozici sportovci obsadili i na Českém poháru v basketbalu pořádaném Českou basketbalovou federací. Není divu, olomoucký tým je tvořen mnoha zkušenými sportovci, mezi kterými je i člen české basketbalové reprezentace Lukáš Palyza.
Setkání s basketbalisty začne v 17.00 hodin a potrvá zhruba půldruhou hodinu. Kromě podpisů svých oblíbených hráčů budou moci návštěvníci „ulovit“ i fotku s hráči, a dokonce si s nimi i hodit na koš. Ti nejúspěšnější střelci si domů odnesou trička, vstupenky na zápasy nebo hráčské kartičky. Odjezd autobusu pro prostějovské fanoušky je v 16.00 hodin od Hotelu Tenis Club.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...