Příjemnou noc, dnes je pondělí 6.12.2021
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Formu měsíční přípravy před řádnou dovolenou zvolili basketbalisté BK Olomoucko. Po zpřístupnění vnitřních sportovních areálů budou trénovat od 18. května do 18. června. Původně se měli sejít už zítra, tj. v úterý 12. května.

„Dospěli jsme k tomu po dohodě s trenérem Predragem Benáčkem. S našimi kmenovými hráči a několika talenty z prostějovské líhně budeme hodně pracovat s míčem. Je třeba oprášit některé návyky a připomenout si herní signály, které hráči několik týdnů nepoužívali,“ uvedl sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Tým bude využívat sportoviště v Prostějově, tréninky nebudou výhradně v hale Sportcentra DDM. „Potřebujeme dva koše a dostatečný prostor mezi postranními čárami. Hřiště chybělo hráčům po přerušení soutěže nejvíce. Posilovat mohli i v obýváku, hrát ale nemohli. To chceme v průběhu měsíce, kdy se budeme společně připravovat, dohnat,“ dodal sportovní manažer hanáckého výběru.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...