Dobré odpoledne, dnes je pondělí 22.7.2024
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram


FOTOGALERIE: Právě nastala ta správná chvíle pro podzimní díl seriálu PROMĚNA IMAGE. I přes opatření, která nabírají na intenzitě, stihl profesionální tým Večerníku říjnové kolo naštěstí ještě včas a již po osmapadesáté jsme tak udělali radost další naší čtenářce. I tentokrát bylo cílem snažení dodat aktérům zdravé sebevědomí, novou jiskru do života, splnit jejich sny a udělat obyčejnou lidskou radost. Na koho se pak usmálo štěstí tentokrát?
Vítězkou se stala Libuše Grydilová, kterou přihlásil její syn. Přihláška nám přišla už v dubnu, ale jak již zaznělo v minulém dílu proměny, k vašemu zájmu se pravidelně vracíme, a tak se může klidně stát, že se vám ozveme i téměř po půl roce. A přesně tak tomu bylo v případě Libuše Grydilové.


Velice nás potěšilo, když dorazila poptávka od pana Grydila. Měli jsme radost, že se konečně odhodlal i nějaký muž. Jenže záhy se ukázalo, že je vše trochu jinak... „Rád bych do vaší proměny přihlásil svoji maminku Libuši Grydilovou z Ondratic. V květnu bude mít krásných pětasedmdesát roků a byl by to pro ni úžasný dárek. Na svůj věk je opravdu čipera a snad budeme mít štěstí a vyberete ji.“ Takto zněla úvodní slova přihlášky.
A čas se sešel s časem, stalo se. „Už jsem ani nepředpokládala, že se mi ozvete! Je to velké překvapení, mám nesmírnou radost,“ zaznělo z telefonu Libuše Grydilové, když jsme jí zprávu oznámili. „Servis pro ženy a proměnu sleduji zhruba tři roky. Vždy obdivuji novou image, kterou s vaším týmem vytvoříte.“
Paní Libuše je matka tří dětí a babička čtyř vnuček, kdy nejmladší má osm měsíců a nejstarší dvaadvacet let. Je to velice energická a vitální dáma. „Já jsem se nikdy nijak zvlášť nelíčila, nebyla jsem ani na kosmetice, na trvalou chodím ke kadeřnici, ale vlasy mi barví kamarádka, která bydlí v sousedství,“ představila se říjnová vítězka. „A co se týče oblečení, tak dříve jsem nosila hodně sukně či šaty, teď už minimálně. Nejčastěji si oblékám rifle a halenky, svetříky, případně teď přidám ještě kabátek. Takže budu vděčná za poradenství a péči jak v kosmetice, tak v účesu i ve výběru oblečení. Dlouhé roky jsem pracovala v Oděvním podniku jako technická kontrola sak, takže jsem módou žila, proto ráda vyzkouším něco nového. Je to vůbec potřetí v životě, co jsem něco vyhrála, takže mám opravdu velkou radost, už se nemůžu dočkat,“ přidala.
Pravdou je, že tolik aktivit nemají ani dnešní mladí. Libuše Grydilová ráda luští křížovky, pracuje na skalce, sází a miluje kytičky, s oblibou se dívá na detektivky. „Také ráda pletu, háčkuji, čtu a jezdím na kole. V mládí jsem hodně sportovala a s radostí vzpomínám i na cvičení na spartakiádách,“ prozradila na sebe energická dáma.
Všech dosavadních sedmapadesát dílů najdete na internetových stránkách www.vecernikpv.cz, kde nechybí ani videa a fotografie. V příštím čísle se dozvíte, jaká byla naše říjnová a osmapadesátá PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

 

 

 

 

 

 

Říjnový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 26. října

 

 

 

 

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...