Dobré poledne, dnes je pondělí 6.12.2021
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tak se to podařilo! Titul Miss OK Face získala během finálového večera Miss OK, který se konal v pátek 9. října, osmnáctiletá Tereza Žáková. Studentce RG a ZŠ města Prostějova se tak podařilo uspět v konkurenci dívek z celé ČR.


Tereza Žáková se od dětství touží stát zubařkou, uplynulý pátek si však užívala pozornost diváků i poroty, kteří se sešli v reprezentativním prostředí hotelu Zámek ve Velké Bystřici u Olomouce. „Finále bylo naprosto bomba! Neskutečně jsem si všechno užila. Získala jsem titul Miss OK Face. Sice to není jeden z hlavních titulů, ale i tak si myslím, že je to úspěch,“ radovala se Žáková. V celkovém pořadí pak mezi trojicí nejlepších vyhlášena nebyla.
Miss OK Face vybírali přítomní hosté na základě vystavených fotoobrazů. Sama Tereza si ze všeho nejvíc během finále užívala podpory svých kamarádů a rodiny. „Nejsilnější moment byl, když jsem vyšla naposledy na molo, načež kamarádi s kamarádkami a rodina si stoupli a začali tleskat a fandit,“ prozradila Večerníku sympatická Tereza, s níž Večerník v dohledné době přinese obsáhlejší rozhovor.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...