Příjemnou noc, dnes je pondělí 3.10.2022
svátek slaví Bohumil,
zítra František
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Michal David vyrazí tento měsíc po delší pauze do menších měst a obcí se svými speciálními koncerty pro 1000 lidí, které ponesou motivační název „Zas bude OK". Fanouškům z Prostějova a okolí se poštěstilo, David dorazí v pátek i k nám na Hanou. Vystupovat bude v letním kině v Mostkovicích od 20:00 hodiny.


V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru se všechny červencové koncerty Michala Davida přesunuly na náhradní termíny v září. Davida doprovodí na koncertě již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou diváci mohli vidět v posledních dvou letech na všech jeho koncertech. Fanoušci se mohou těšit na opravdu nezapomenutelnou show. Zazní jak prověřené úspěšné hity tohoto zpěváka, tak písně z archivu. Těšit se tak určitě můžete na songy, jako jsou Nenapovídej, Pár přátel, Discopříběh, Nonstop, Děti ráje a mnoho dalších. Vždyť tento oblíbený hitmaker se může chlubit šestnácti vydanými sólovými alby a třemi miliony prodaných nosičů. Hity zpěváka, hudebníka a producenta Michala Davida jsou legendami pro několik generací hudebních fanoušků.
„Už se moc těším na své fanoušky. Přeci jen to odloučení je už docela dlouhé a já si myslím, že je potřeba se už vracet k normálnímu životu. Původně jsme letos kromě O2 areny žádné jiné koncerty neplánovali, ale vzhledem k tomu, že mi pořád lidé píšou, zda bych neudělal i menší koncert třeba, tak jsme se rozhodli, že fanouškům vyjdeme vstříc. Díky momentálním vládním nařízením bude kapacita každého koncertu omezena na maximální počet 1000 osob,“ hlásí známý český zpěvák na svých stránkách.
Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal.cz a přímo na webových stránkách Michala Davida.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...