Dobré dopoledne, dnes je pátek 30.9.2022
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

S nečekaným problémem se krátce před středečním koncertem Hany Zagorové v Prostějově museli potýkat organizátoři. Zpěvačka totiž onemocněla a z toho důvodu se nemohla dostavit. „Bohužel Hana Zagorová má angínu,“ konstatovala za prostějovský kulturní klub Duha ředitelka Martina Drmolová. Fanoušci dobré hudby a zejména kvalitního zpěvu však o zážitek nepřijdou.

Místo Hany Zagorové totiž přijede na Hanou Monika Absolonová, známá také jako muzikálová zpěvačka. Náhrada přitom proběhla pro organizátory rychle. „Bylo to skvělé, protože doprovodná kapela Boom Band, s níž měla Hana Zagorová dnes zpívat, sama nabídla tuto náhradu a předložila nabídku. Absolonová s touto skupinou taky zpívá. Problém byl, že měla už domluvenou akci, kterou musela zrušit,“ informovala Martina Drmolová a na dálku kapele poděkovala. Koncert se jinak uskuteční podle plánu. Tedy na náměstí T. G. Masaryka od 20 hodin.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...