Dobré poledne, dnes je pondělí 6.12.2021
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

„Babí“ léto a s ním spojené koncerty pokračuje v centru Prostějova již tento týden, a to hned ve dvojité dávce. Ve středu 26. srpna bude hlavní hvězdou bohatého programu Hana Zagorová, čtvrteční večer 27. má patřit oblíbené kapele ze Slovenska No Name.


Středeční koncert od osmnácté hodiny zahájí kapely Suzi Quatro revival a Smoke revival. Od dvaceti hodin se pak můžete těšit na Hanu Zagorovou, která patří k nejznámějším českým zpěvačkám. Legenda české pop-music už z dob bývalého režimu před rokem 1989 má na svém kontě má přes 895 písní. Za svoji hudbu a zpěv získala mnoho prestižních cen a v oblibě u se drží i nadále. Svoje fanoušky má i v řadách prostějovské radnice. „Na tento večer se osobně velmi těším. Hanička je moje srdeční záležitost,“ prozradila náměstkyně prostějovského primátora Milada Sokolová. Vystoupení Hany Zagorové doprovodí kapela Boom! Band Jiřího Dvořáka. Ještě před nimi se představí zdejší skupiny Suzi Quatro revival a Smokie revival.
Ve čtvrtek 27. srpna bude Prostějovské „babí“ léto pokračovat večerem se slovenskou pop-rockovou kapelou No Name, která není pro Prostějovany žádným nováčkem, jelikož již na náměstí T. G. Masaryka v rámci kulturního léta vystupovala. Předskokanem No Name bude zpěvačka Gabriela V.G. s kapelou, která je rodačkou z Konice a aktuálně se věnuje vlastní autorské tvorbě. O její vzrůstající popularitě svědčí mimo jiné fakt, že nedávno u posluchačů slavila úspěch v jedné z rozhlasových anket. „Tipla bych si, že nejvíce lidí přijde právě na No Name, nicméně návštěvnost může výrazně ovlivnit také počasí. Právě v tomto případě však počítáme s navýšením počtu sektorů, do nichž budou lidé kvůli opatřením proti koronaviru rozmístěni,“ upozornila Sokolová s tím, že kapely a zpěváci vystupující vždy před hlavními tahouny večera jsou všechno rodáci z města a okolí. „Rádi jim dáváme šanci k jejich prezentaci,“ podotkla.
Přijďte a užijte si tak hned dva pohodové podvečery na zdejším náměstí.

KDY: STŘEDA 26. a ČVTRTEK 27. SRPNA, 18:00 HODIN
KDE: NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA, PROSTĚJOV

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...