Dobrý večer, dnes je pátek 22.9.2023
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Hned trojkoncert si připravili organizátoři pro všechny návštěvníky Autokempu Žralok. Za nevysoké vstupné si tak mohli diváci užít vydařený páteční večer. Zprvu se na pódiu se představila pro regionální fanoušky hudby dobře známá skupina Minami, dále zahrálo České srdce a celý večer završila skupina Kokeno Rock. Kromě kvalitní hudby nechyběla ani celá škála občerstvení od různých druhů piva až po dobroty z udírny. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

 

První návštěvníci přicházeli do areálu, jak to jen bylo možné, brány autokempu se otevřely před šestou hodinou odpolední. O hodinu později začala hrát první skupina Minami, která i v přetrvávajících vysokých teplotách předvedla pěknou show a nezapomněla na žádnou ze svých známých písníček. Více než hodinový koncert diváky bavil, taky však skvěle rozparádil na další kapely posledního červencového večera.

Po skupině Minami následovala pauza na občerstvení. A že měli návštěvníci z čeho vybírat, k dispozici byly různé druhy piva i točené nealko. Protože nejen tekutou stravou je člověk živ, každý si mohl vybrat, na co měl zrovna chuť. Od klasických uzenin přes bramborák až po různé druhy masa. V autokempu vědí, jak přilákat návštěvníky.
Následně už se na pódiu představila skupina České srdce, která na tuzemské scéně působí již velmi dlouho a své fanoušky si najde všude. Což se také potvrdilo. Diváci se hned po prvních tónech přemístili pod pódium, kde si vedle zpěvu s kapelou užili i nějaký ten taneček. Užívali si všichni bez rozdílu věku od nejmenších až po ty starší. „Každý má svou oblíbenou kapelu a my jsme tu právě kvůli nim,“ prozradil jeden z párů pod pódiem.
Poslední kapelou večera bylo Kokeno Rock, které svou hudbou zahájilo takzvanou volnou zábavu. Zatímco fanoušci zazpívali, někteří i tančili, dalším stačilo poslouchat a v krásném letním večeru posedět s přáteli. „Akci považuji za úspěšnou, vyšlo i krásné počasí. Všichni návštěvníci se tu baví, to je pro nás to nejdůležitější,“ netajil spokojenost jeden z organizátorů a zároveň místostarosta Plumlova Martin Hyndrich.
I když areál nebyl zcela zaplněný, rozhodně návštěvnost nebyla malá. Alespoň šlo bez obtíží dodržovat rozestupy. „Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby přišlo ještě více lidí, ale i tak si myslím, že návštěva je velmi slušná. Každá skupina fanoušků samozřejmě také dorazí na svou oblíbenou kapelu. Hlavně jsme ovšem rádi, že si takové akce vůbec můžeme užívat. Bez nich by to bylo daleko horší,“ je si Hyndrich vědom nelehké situace.

 

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...