Dobré poledne, dnes je pátek 31.3.2023
svátek slaví Kvido,
zítra Hugo
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  V zámeckém parku v Konici se v sobotu večer sešli příznivci metalu, heavy metalu i rocku. V režii agentury Mamut agency se uskutečnil nultý ročník Revival festu, na kterém vystoupily „kopie“ světoznámých kapel. A protože kromě skvělé muziky nechybělo tradiční bohaté občerstvení, vládla na konickém zámku perfektní atmosféra.


Od půl sedmé večer se na pódiu postupně představily revivalové kapely Metallica, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Detox a v závěru vystoupil také Bon Jovi! „Já přišel hlavně na Metallicu a Sabbathy. S těmito kapelami jsem vyrůstal, a že je to už let!

Originály by jasně byly lepší, ale tito kluci se fakt snaží, určitě se to dá poslouchat,“ svěřil se Večerníku přímo na místě pan František, který na Revival fest do Konice dorazil až z Boskovic. „Bereme to jako nultý a tedy zkušební ročník. Pozvali jsme revivalové kapely, které vlastně pocházejí z Konice a jejího okolí. Věřím, že zaujmou diváky a budeme v této tradici pokračovat,“ uvedl pro Večerník hlavní organizátor akce Tomáš „Mamut“ Grepl, který si pochvaloval počasí. „To pořadatelům kulturních akcí v regionu mnohdy nepřeje, ale my máme nyní už podruhé štěstí,“ uzavřel Tomáš Grepl i vzpomínkou na nedávné vydařené setkání rockových legend v Konici.

 

 

 

 

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...