Příjemnou noc, dnes je středa 1.12.2021
svátek slaví Iva,
zítra Blanka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bylo to těsně! Celkem 28 soutěžících kapel či muzikantů se zapojilo do letošního ročníku soutěže Objev roku 2020 Rádia Haná. Mezi pětici těch, kteří od posluchačů dostali nejvíce hlasů, se zařadila i zpěvačka Gabriela V. G. Porota nakonec jako vítěze vybrala kapelu z Moravičan.

Muzikantka, skladatelka a textařka Gabriela Vodrážková Greplová je dcerou zakladatele konické kapely Arest Aloise Grepla. Právě v této skupině Gabriela od patnácti let hrála, účinkovala ale i v metalové kapele Tenebra. Teď se věnuje i svému sólovému projektu Gabriela V. G.
Do finálové pětice díky hlasům od posluchačů pronikla společně s Ivo Blahunkem a kapelami Deus ex Machina, Zkusmeto a The Addams Sisters. Právě poslední jmenovanou kapelu naše odborná porota označila za vítěze a náleží jí hlavní cena – promo v hodnotě 200 000 korun.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...