Dobré poledne, dnes je pátek 21.1.2022
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do prostějovského kina Metro 70 se po koronaviru opět vrací život. A s ním také premiéry okořeněné přítomností tvůrců filmů. Tak tomu bylo i uplynulý pátek 26. června, kdy dorazili dva herci a producent filmu 3Bobule, pokračování úspěšné české komedie.

Konkrétně to byli Tomáš Vican a za herce již klasický představitel policistů Radim Novák i Jakub Uličník. Pobyt v Prostějově začal připomínkou jižní Moravy, kde se film natáčel, tedy plnou skleničkou vychlazeného vína, nápoje bohů.

Program byl pro účastníky premiéry vůbec bohatší, než kdy jindy, příchozí si mohli popovídat přímo s triem protagonistů. A ti se nebáli odvázat a prozrazovat pikantnosti z natáčení. „Bylo to super, užil jsem si to. Film se povedl a s herci byla sranda,“ usmíval se Tomáš Kolář, jeden z několika málo desítek spokojených příznivců.
Dobrý rozmar přítomných mohl kazit právě jedině malý počet diváků. Jak si už dříve povzdechla ředitelka kina Barbora Kucsa Prágerová, cestu si hned po zrušení první vlny nařízení diváci zpět do sálu nenašli. Když tedy trio „z Bobulí“ dorazilo a Tomáš Vican se ptal: „Jak to zde během koronáče lidi přežili,“ odpovědí bylo smutné pokrčení rameny. „Byli jsme zavření, jako všude. A bohužel se nestalo, že by se všichni diváci vrátili, je to postupné,“ posteskla si Prágerová Vicanovi.
Podle toho vypadal i páteční podvečer v kině, na plno rozhodně nebylo. A tak v hloučku přítomných mohl herec Radim Novák prozradit, jaké to je, když hraje policistu příliš často a příliš dlouho. Kromě mírnějších silničních kontrol totiž tato role může způsobovat i komické situace, ale také problémy…

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...