Dobré dopoledne, dnes je pátek 30.9.2022
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šestnáctiletá Romka z Prostějova, která utekla z výchovného ústavu i se svým několikadenním dítětem, byla policisty vypátrána. Na dotaz Večerníku policisté ujistili, že mladá maminka i kojenec jsou v pořádku.


Celostátní pátrání po Kateřině Rehovičové a jejím malém dítěti z Prostějova bylo v pátek odpoledne odvoláno. Mladá Romka je již veřejnosti notoricky známa svým útěkářstvím. Vzpomeňme, že vloni opustila olomouckou nemocnici, kde byla v patnácti letech hospitalizována s rizikovým těhotenstvím. A před týdnem utekla z „pasťáku“ znovu, tentokrát se svým druhým dítětem, které mělo sotva pár dní!
„Chtěli bychom vás požádat o stažení zveřejněného pátrání po šestnáctileté dívce, svěřenkyni z výchovného ústavu na Znojemsku a jejím dítěti. Kolegové z Jihomoravského kraje nám sdělili, že dívka i s dítětem jsou v pořádku a pátrání je odvoláno,“ zareagoval na dotaz Večerníku Libor Hejtman, tiskový mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...