Dobrý večer, dnes je čtvrtek 30.3.2023
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Obrovskou porci smůly si vybral řidič škodovky, který ve středu odpoledne jel po silnici ze Stínavy na Malé Hradisko. Silný vítr zapříčinil pád stromu, který dopadl přímo na projíždějící vozidlo! Šoférovi se naštěstí nic nestalo.


Ve středu 14. října krátce před šestnáctou hodinou projížděl třiapadesátiletý muž z Blanenska se svým vozem Škoda Octavia po silnici ve směru od Stínavy na Malé Hradisko. V důsledku povětrnostních podmínek mu náhle na přední část automobilu spadl vzrostlý strom. „Řidič měl velké štěstí a z nehody vyvázl bez zranění,“ oddechla si Marie Šafářová, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.
Na zánovní škodovce vznikla poměrně značná hmotná škoda odhadnutá předběžně na 105 000 korun. „Na místě zasahovali také hasiči, kteří strom jako překážku provozu odstranili ze silnice,“ doplnila Šafářová.

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...