Dobré ráno, dnes je pátek 12.8.2022
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 zastavkaBezpečnost ve městě dostala opět na frak. Už jsme si mysleli, že alespoň uplynulý týden se obejde bez případu loupežného přepadení, jak tomu bylo v posledních dvou měsících bohužel zvykem. Omyl, v neděli dopoledne přišla další policejní zpráva o loupeži, a tentokrát hodně brutální!

V sobotu kolem dvaadvacáté hodiny došlo ve Vrahovicích k brutálnímu přepadení muže. Ten seděl na lavičce na autobusové zastávce MHD, když znenadání u něj prudce zabrzdilo auto…
„V uvedené době přijelo k zastávce dosud nezjištěné vozidlo. Z něj vystoupili dva muži, kteří měli na hlavě kapuci a poškozeného napadli. Pěstmi ho srazili na zem a zde do něj kopali. Z peněženky, kterou měl napadený u sebe, mu odcizili kolem čtyř tisíc korun. Pak z místa odjeli neznámo kam. Muže ležícího na zemi nalezla hlídka městské policie, která mu přivolala sanitku,“ informovala Večerník Marta Vlachová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.
Co bylo příčinou útoku a kdo byli útočníci, policie vyšetřuje. Uvítala by každou informaci k sobotnímu dění na autobusové zastávce Hanačka. Zastávka je přímo na křižovatce ulic Vrahovická a Jana Kohlera, po pravé straně ve směru do centra Prostějova. Případní svědci mohou volat na linku 158 nebo se dostavit na nejbližší oddělení Policie ČR.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...