Příjemnou noc, dnes je pátek 12.8.2022
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 cyklista_kradezStejná ulice, stejný způsob krádeže, podobná oběť. Opět starší ženu jdoucí po Bulharské ulici toto pondělí okradl mladík jedoucí na kole. Přitom k téměř identické krádeži na téže ulici došlo přesně před čtrnácti dny.

Tentokrát lupič zaútočil v pondělí po šestnácté hodině na 64letou ženu. „Poškozená šla po ulici Bulharská a v levé ruce nesla kabelku. Pachatel jel na kole a kabelku ženě vytrhl. Měla v ní osobní doklady, mobilní telefon a peněženku s dvěma stovkami,” popsala policejní tisková mluvčí Miluše Zajícová. Podle poškozené se mělo jednat o muže asi 175 cm vysokého ve věku přibližně 30 let. Měl mít krátké černé vlasy. Oblečen byl do béžového trička s krátkým rukávem a do dlouhých tmavých kalhot. „Celková škoda, která vznikla okradené ženě, byla vyčíslena na 1 200 korun,” doplnila Miluše Zajícová.

K velmi podobnému případu došlo v Bulharské ulici přesně před čtrnácti dny. Mladý muž jedoucí na kole strhl sedmdesátileté ženě z krku zlatý řetízek a natrhl ji halenku. Tím jí způsobil škodu dva a půl tisíce korun. Zda se však jednalo o toho samého pachatele, není tak úplně jisté. První okradená žena totiž odhadla mladíkův věk na přibližně šestnáct let. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...