Dobrý večer, dnes je středa 1.12.2021
svátek slaví Iva,
zítra Blanka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V průběhu dvou hodin ve čtvrtek 16. července řešili strážníci dvě krádeže v jednom supermarketu. V prvním případě nahlásil člen ostrahy osmapadesátiletého muže, který se pokusil odcizit zboží v hodnotě 898 korun.

Toho zadržel za pokladní zónou, kdy odcházel bez zaplacení ukrytého zboží. Strážníci přestupek s mužem vyřešili uložením příkazu na místě. Odcizené zboží si muž následně odkoupil. Ve druhém případě se přestupku dopustil čtyřiadvacetiletý muž. Ten si na prodejní ploše vložil zboží v hodnotě 105 korun do kapsy a poté prošel pokladní zónou bez zaplacení. Ani on ostraze neunikl a byl zadržen. Ke krádeži se přiznal a zboží dobrovolně vydal. To bylo vráceno zpět do prodeje. Jeho protiprávní jednání projedná příslušný správní orgán. Za přestupek proti majetku mladému muži hrozí pokuta do výše 50 tisíc korun.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...