Příjemnou noc, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nechtěli zaplatit, tak kousali a rvali vlasy!

Šestadvacetiletá žena a devatenáctiletý mladík byli předminulý pátek přistiženi při odcizení zboží v obchodním domě na ulici Vrahovická. Do dvou nákupních košíků v drogerii si vložili věci v hodnotě 7 202 korun a bez zaplacení prošli přes pokladní zónu. U dveří je však zadržela ostraha a pracovnice provozovny. Uvedení se nechtěli jen tak vzdát a snažili se za každou cenu utéci. Dotyčným způsobili poranění v podobě pokousání ruky, zlomeného prstu a vytržení vlasů. I přesto se jim útěk nepovedl. Pro podezření ze spáchání trestného činu převezli strážníci výtečníky na služebnu Policie ČR k dalším úkonům.

Ustal si v kolejišti

Také během předminulého týdne doprovázeli strážníci osoby ovlivněné alkoholem na záchytnou stanici. V pátek ve zdravotnickém zařízení skončila dvaašedesátiletá žena, která nebyla schopná stát na vlastních nohou. Nadýchala 2,59 promile. V neděli ráno si ustlal v kolejišti třiapadesátiletý muž, kterého našel výpravčí. I on putoval do Olomouce. Tentýž den po půlnoci vyjížděla hlídka k opilci na ulici Mánesova. Tento muž i přes svůj stav na záchytce neskončil. Zachránil ho otec, který si čtyřiatřicetiletého syna si od strážníků převzal.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...