Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

15 sebevrahTak tomu se říká beznaděj zoufalce! Ve středu došlo na parkovišti u místního nádraží ve Sladkovského ulici k dramatické události. Mladý muž měl zřejmě svých osobních problémů nad hlavu a ve svém autě chtěl spáchat podivnou sebevraždu!

„Ve středu v podvečer na základě telefonického sdělení vyjížděla hlídka k místnímu nádraží, kde byl spatřen muž, jak rozbil okénko u vozu a vnikl dovnitř. Strážníci dotyčného zastihli v okamžiku, kdy ležel v autě na zadních sedadlech. Z otevřených dveří mu visely nohy a on si injekční stříkačkou aplikoval do žíly v levém předloktí ruky neznámou látku. Poté si naplnil stříkačku směsí technického čistidla a mléka. Opět měl v úmyslu si toto vpíchnout do žíly,“ popsala Večerníku složitou situaci Jana Adámková z Městské policie v Prostějově. Nakonec strážníci mladíka z auta dostali. „Hlídka mu zabránila v další aplikaci podivné směsi do žil. Muž mluvil zcela zmateně a zmiňoval se i o sebevraždě. Strážníci okamžitě přivolali záchrannou službu. Ta jednatřicetiletého zoufalce převezla do nemocnice k hospitalizaci. Na místo zásahu dorazila i jeho matka, která si převzala synův vůz,“ uvedla Jana Adámková.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...