Dobré ráno, dnes je neděle 3.7.2022
svátek slaví Radomír,
zítra Prokop
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

14 smickaK hrůznému nálezu spojenému se smutnou tragédií došlo v sobotu po poledni. V jednom z prostějovských bytů byl nalezen oběšený mladý podnikatel. „Mohu potvrdit, že v sobotu byl v bytě jednoho z prostějovských domů nalezen jednatřicetiletý muž bez známek života. Z důvodu přesného zjištění příčiny úmrtí byla nařízena zdravotní pitva.

Policisté na místě neshledali stopy cizího zavinění a případ je i nadále v šetření. Další informace s ohledem na rodinu zemřelého nebudeme poskytovat,“ sdělila Večerníku Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově. „Lékaři po příjezdu na místo už nezbývalo nic jiného než konstatovat smrt. Neproběhly už ani pokusy o resuscitaci, muž byl po smrti již delší dobu. Podle předběžných výsledků po ohledání těla bylo příčinou smrti udušení v důsledku oběšení,“ řekl Večerníku Radomír Gurka, ředitel prostějovské záchranky.

Podle informací Večerníku muž, který si sáhl na život, podnikal v oboru autoopravárenství. Několik dní se mu nemohli kamarádi dovolat. Rodiče, kteří ho šli hledat, nalezli jeho byt uzamčený, s klíčky v zámku. Přivolaní hasiči byt násilím otevřeli a podnikatele našli oběšeného. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...