Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 dealerTak to už je vrchol! Že se drogy prodávají všude možně po městě, to je víceméně už veřejným tajemstvím. Ale aby prodejem marihuany někdo vydělával na dětech a mládeži, to je moc i pro otrlé. A přesně na tento případ kápla minulý týden prostějovská kriminálka. Po delším sledování ve středu udeřila a osmadvacetiletého prodejce drog zatkla přímo na hřišti vedle velodromu v Kostelecké ulici!

 „Můžeme potvrdit, že Službě kriminální policie a vyšetřování v Prostějově se podařilo zadržet prodejce drog, který již delší dobu nabízel a prodával sušenou rostlinnou hmotu marihuanu různým osobám na in-line hřišti v Kostelecké ulici. Marihuanu si od něj bohužel kupovali i mladiství, které se zatím nepodařilo ustanovit,“ informovala Večerník Marta Vlachová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.

Policie již před časem získala informace, že na zmíněném hřišti v bývalém sokolském areálu, který je nyní v majetku města, prodávají drogy. „Kriminální služba v Prostějově začala těmto informacím věnovat zvýšenou pozornost a uvedenou lokalitu policisté zhruba měsíc sledovali. Skutečně přišli na muže, který tady drogu prodával. Jakmile policisté nabyli přesvědčení, že dealer bude mít u sebe větší množství marihuany, došlo k jeho zatčení. Osmadvacetiletý muž měl totiž v té chvíli na zádech batoh, ve kterém ukrýval zhruba třicet gramů sušené marihuany,“ uvedla Marta Vlachová.

Kriminalisté ve středu dealera drog zatkli a převezli na služebnu. Chlapík při výslechu kápl božskou. „Podle jeho slov marihuanu z části používal pro svoji potřebu, z části ji skutečně prodával. Co se týká zmíněného in-line hřiště v Kostelecké ulici, zásoboval zde mládež drogou zhruba půl roku, přičemž si měl prodejem tady vydělat řádově několik desítek tisíc korun,“ řekla Večerníku Marta Vlachová, mluvčí krajské policie.

Osmadvacetiletého dealera marihuany čeká obvinění z trestného činu šíření omamných a psychotropních látek a jedů. Vyšetřován je na svobodě.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...