Dobré dopoledne, dnes je pátek 12.8.2022
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 fackaPředminulou neděli řešili strážníci v nočních hodinách spor dvou partnerů. Muž na ulici vlepil své družce nefalšovanou facku, napadená žena ho pak ale odmítla zažalovat.

„V neděli sedmého října několik minut po půlnoci bylo přijato na linku 156 oznámení o napadání ženy mužem před restaurací v blízkosti kostela na Petrském náměstí. Hlídka při příjezdu na místo spatřila sklánějícího se muže nad ženou, který jí uštědřil facku,“ prozradila Večerníku Jana Adámková z Městské policie v Prostějově.

Jak se situace v Petrského kostela vyvíjela dál? „Po tomto aktu si muž povšiml vystupujících strážníků z vozu a ihned od své partnerky odstoupil. Po výzvě k prokázání totožnosti si klekl na kolena, ruce dal za hlavu a odmítal komunikovat,“ pokračovala tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.A jak už to ale tak dost často chodí, násilím trpící žena trpěla i po skončení útoku. K výpovědi totiž nenašla dost odvahy... „Dvaatřicetiletá žena se odmítala k věci vyjádřit s tím, že se jedná o jejího druha. O rok starší útočník byl předveden na Policii ČR, pak byla celá událost postoupena správnímu orgánu,“ dodala Jana Adámková.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...