- 25. srpen 2014
- 6522x
Bedihošť cup 2013
Základní skupiny
Sobota 13. 7. 2013 8:30 – 17:30 hod.
Skupina A - hřiště 1 1. FC ANDĚL 2. CLEWER 3. JCS TEAM 4. AC ORIGINAL 5. MK MEDVĚDI 6. SEXMERALDA „A“ 7. FC PV 1 8. BOTAFOGA |
Skupina B - hřiště 2 1. SK DD SPORT „A“ 2. TJ BISKUPICE 3. AC ROMA „A“ 4. FC LADZIMIL ČEHOVICE 5. MAČKAL STAV 6. FC ANDĚL B 7. BRODEK U PV 8. LAMPÁCI |
Skupina C - hřiště 3 1. SOKOL BEDIHOŠŤ 2. SK DD SPORT „B“ 3. AC ROMA „B“ 4. FC BONG - DA MANT 5. TORPEDO PROSTĚJOV 6. SEXMERALDA „B“ 7. DOBROCHOV 8. PLUMLOV |
Finálové skupiny
Neděle 14. 7. 2013 9:00 - 14:55
Skupina A 1-4A, 5B |
Skupina B 1-4B, 5A |
6. nejlepší tým ze základních skupin bude přiřazen do skupiny jiné než ve které hrál základní skupinu Příklad 6A- skupina B,6B -skupina A,6C -skupina A,B 1-5C budou přiděleni na základě postupujícího 6 týmu střídavým způsobem do skupiny A,B |
{/jkefel} {jkefel title=[Program a výsledky]} {jkefel title=[Skupina A]}
Skupina A
Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
09:00 | FC Anděl | : | Botafoga | 0:0 |
09:20 | Clewer | : | FC PV 1 | 5:0 |
09:40 | JSC Team | : | Sexmaralda "A" | 0:4 |
10:00 | AC Originál | : | MK Medvědi | 1:1 |
10:20 | Botafoga | : | MK Medvědi | 1:0 |
10:40 | Sexmeralda "A" | : | AC Originál | 1:0 |
11:00 | FC PV 1 | : | JSC Team | 1:0 |
11:20 | FC Anděl | : | Clewer | 0:0 |
11:40 | Clewer | : | Botafoga | 2:1 |
12:00 | JSC Team | : | FC Anděl | 0:8 |
13:00 | AC Originál | : | FC PV 1 | 1:1 |
13:20 | MK Medvědi | : | Sexmeralda "A" | 0:2 |
13:40 | Botafoga | : | Sexmeralada "A" | 0:0 |
14:00 | FC PV 1 | : | MK Medvědi | 2:1 |
14:20 | FC Anděl | : | AC Originál | 7:0 |
14:40 | Clewer | : | JSC Team | 3:1 |
15:00 | JSC Team | : | Botafoga | 0:1 |
15:20 | AC Original | : | Clewer | 0:2 |
15:40 | MK Medvědi | : | FC Anděl | 0:2 |
16:00 | Sexmeralda "A" | : | FC PV 1 | 0:0 |
16:20 | Botafoga | : | FC PV 1 | 3:0 |
16:40 | FC-Anděl | : | Sexmeralda "A" | 2:0 |
17:00 | Clewer | : | MK Medvědi | 2:3 |
17:20 | JSC Team | : | AC Originál | 1:0 |
17:40 | AC Originál | : | Botafoga | 1:5 |
18:00 | MK Medvědi | : | JSC Team | 1:1 |
18:20 | Sexmeralda "A" | : | Clewer | 0:2 |
18:40 | FC PV 1 | : | FC Anděl | 0:3 |
Pořadí ve skupině
MUŽSTVO | Z | V | R | P | S | B | POŘADÍ |
Clewer | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:4 | 16 | 2. |
Sexmeralda "A" | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:4 | 11 | 4. |
FC Anděl | 7 | 5 | 2 | 0 | 22:0 | 17 | 1. |
Botafoga | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:3 | 14 | 3. |
FC PV 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:13 | 8 | 5. |
AC Original | 7 | 0 | 2 | 5 | 3:18 | 2 | 8. |
MK Medvědi | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:11 | 5 | 6. |
JCS Team | 7 | 1 | 1 | 5 | 3:18 | 4 | 7. |
Skupina B
Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
09:00 | SK DD Sport "A" | : | Lampáci | 1:0 |
09:20 | TJ Biskupice | : | Brodek u Pv | 0:0 |
09:40 | AC Roma "A" | : | FC Anděl "B" | 0:1 |
10:00 | FC Ladzimil Čehovice | : | Mačkal stav | 0:1 |
10:20 | Lampáci | : | Mačkal stav | 2:2 |
10:40 | FC Anděl "B" | : | FC Ladzimil Čehovice | 0:0 |
11:00 | Brodek u Pv | : | AC Roma "A" | 1:4 |
11:20 | SK DD Sport "A" | : | TJ Biskupice | 1:0 |
11:40 | TJ Biskupice | : | Lampáci | 0:2 |
12:00 | AC Roma "A" | : | SK DD Sport "A" | 0:0 |
13:00 | FC Ladzimil Čehovice | : | Brodek u Pv | 1:0 |
13:20 | Mačkal stav | : | FC Anděl "B" | 0:1 |
13:40 | Lampáci | : | FC Anděl "B" | 0:1 |
14:00 | Brodek u Pv | : | Mačkal stav | 3:0 |
14:20 | SK DD Sport "A" | : | FC Ladzimil Čehovice | 2:0 |
14:40 | TJ Biskupice | : | AC Roma "A" | 2:5 |
15:00 | AC Roma "A" | : | Lampáci | 3:0 |
15:20 | FC Ladzimil | : | TJ Biskupice | 2:0 |
15:40 | Mačkal stav | : | SK DD sport "A" | 0:7 |
16:00 | FC Anděl "B" | : | Brodek u Pv | 1:0 |
16:20 | Lampáci | : | Brodek u Pv | 0:1 |
16:40 | SK DD Sport "A" | : | FC Anděl "B" | 0:1 |
17:00 | TJ Biskupice | : | Mačkal stav | 0:1 |
17:20 | AC Roma "A" | : | FC Ladzimil Čehovice | 0:0 |
17:40 | FC Ladzimil Čehovice | : | Lampáci | 1:1 |
18:00 | Mačkal stav | : | AC Roma "A" | 0:3 |
18:20 | FC Anděl "B" | : | TJ Biskupice | 3:0 |
18:40 | Brodek u Pv | : | SK DD Sport "A" | 0:5 |
Pořadí ve skupině
MUŽSTVO | Z | V | R | P | S | B | POŘADÍ |
SK DD Sport "A" | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:1 | 16 | 2. |
AC Roma "A" | 7 | 4 | 2 | 1 | 15:4 | 14 | 3. |
Lampáci | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:9 | 5 | 7. |
Mačkal stav | 7 | 2 | 1 | 4 | 4:16 | 7 | 6. |
FC Anděl "B" | 7 | 6 | 1 | 0 | 8:0 | 19 | 1. |
FC Ladzimil Čehovice | 7 | 2 | 3 | 2 | 4:4 | 9 | 4. |
Brodek u Prostějova | 7 | 2 | 1 | 4 | 5:11 | 7 | 5. |
TJ Biskupice | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:14 | 1 | 8. |
Skupina C
Sobota 13. 7. 2013 09:00 – 19:00 hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
09:00 | Sokol Bedihošť | : | Plumlov | 1:0 |
09:20 | SK DD Sport "B" | : | Dobrochov | 0:0 |
09:40 | AC Roma "B" | : | Sexmeralda "B" | 0:2 |
10:00 | FC Bong Da Mantinels | : | Torpedo Pv | 0:4 |
10:20 | Plumlov | : | Torpedo Pv | 0:4 |
10:40 | Sexmeralda "B" | : | FC Bong Da Mantinels | 2:0 |
11:00 | Dobrochov | : | AC Roma "B" | 2:1 |
11:20 | Sokol Bedihošť | : | SK DD Sport "B" | 4:0 |
11:40 | SK DD Sport "B" | : | Plumlov | 1:0 |
12:00 | AC Roma "B" | : | Sokol Bedihošť | 0:2 |
13:00 | FC Bong Da Mantinels | : | Dobrochov | 0:1 |
13:20 | Torpedo Pv | : | Sexmeralda "B" | 0:1 |
13:40 | Plumlov | : | Sexmeralda "B" | 1:3 |
14:00 | Dobrochov | : | Torpedo Pv | 4:1 |
14:20 | Sokol Bedihošť | : | FC Bong Da Mantinels | 5:1 |
14:40 | SK DD Sport "B" | : | AC Roma "B" | 1:0 |
15:00 | AC Roma "B" | : | Plumlov | 0:2 |
15:20 | FC Bong Da Mantinels | : | SK DD Sport "B" | 0:0 |
15:40 | Torpedo Pv | : | Sokol Bedihošť | 1:2 |
16:00 | Sexmeralda "B" | : | Dobrochov | 1:0 |
16:20 | Plumlov | : | Dobrochov | 0:5 |
16:40 | Sokol Bedihošť | : | Sexmeralda "B" | 2:1 |
17:00 | SK DD Sport "B" | : | Torpedo Prostějov | 0:1 |
17:20 | AC Roma "B" | : | FC Bong Da Mantinels | 2:1 |
17:40 | FC Bong Da Mantinels | : | Plumlov | 0:3 |
18:00 | Torpedo Pv | : | AC Roma "B" | 1:1 |
18:20 | Sexmeralda "B" | : | SK DD Sport "B" | 1:1 |
18:40 | Dobrochov | : | Sokol Bedihošť | 1:0 |
Pořadí ve skupině
MUŽSTVO | Z | V | R | P | S | B | POŘADÍ |
Sokol Bedihošť | 7 | 6 | 0 | 1 | 16:4 | 18 | 1. |
Torpedo Pv | 7 | 3 | 1 | 3 | 12:8 | 10 | 4. |
Sexmeralda "B" | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:4 | 16 | 3. |
Dobrochov | 7 | 5 | 1 | 1 | 13:3 | 16 | 2. |
SK DD Sport "B" | 7 | 2 | 3 | 2 | 3:6 | 9 | 5. |
AC Roma "B" | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:11 | 4 | 7. |
FC Bong Da Mantinels | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:17 | 1 | 8. |
Plumlov | 7 | 2 | 0 | 5 | 6:14 | 6 | 6. |
Skupina A
Neděle 14. 7. 2013 09:00 – 14:55 hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
09:00 | FC Anděl "A" | : | Brodek u Prostějova | 3:0 |
09:20 | Clewer | : | Sokol Bedihošť | 2:1 |
09:40 | Botafoga | : | Dobrochov | 0:1 |
10:00 | Sexmeralda "A" | : | Mačkal stav | 2:0 |
10:20 | FC Anděl "A" | : | Sokol Bedihošť | 1:0 |
10:40 | Sexmeralda "A" | : | Dobrochov | 0:1 |
11:00 | Clewer | : | Brodek u Prostějova | 3:0 |
11:20 | Botafoga | : | Sokol Bedihošť | 3:0 |
11:40 | Clewer | : | Mačkal stav | 1:1 |
12:00 | Botafoga | : | Mačkal stav | 3:0 |
13:00 | FC Anděl "A" | : | Dobrochov | 1:0 |
13:20 | Sexmeralda "A" | : | Sokol Bedihošť | 0:1 |
13:40 | Clewer | : | Mačkal stav | 5:0 |
14:00 | Botafoga | : | Brodek u Prostějova | 2:0 |
14:20 | FC Anděl "A" | : | Mačkal stav | 6:0 |
14:40 | Sexmeralda "A" | : | Brodek u Prostějova | 5:0 |
Pořadí ve skupině
MUŽSTVO | Z | V | R | P | S | B | POŘADÍ |
FC Anděl | 11 | 9 | 2 | 0 | 33:0 | 29 | 1. |
Clewer | 11 | 8 | 2 | 1 | 27:6 | 26 | 2. |
Dobrochov | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:5 | 23 | 3. |
Botafoga | 11 | 7 | 2 | 2 | 19:4 | 23 | 4. |
Sokol Bedihošť | 11 | 7 | 0 | 4 | 18:10 | 21 | 5. |
Sexmeralda "A" | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:6 | 17 | 6. |
Brodek u Prostějova | 11 | 2 | 1 | 8 | 5:24 | 7 | 7. |
Mačkal stav | 11 | 2 | 1 | 8 | 4:29 | 7 | 8. |
Skupina B
Neděle 14. 7. 2013 09:00 – 14:55 hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
09:00 | FC Anděl "B" | : | FC PV 1 | 0:0 |
09:20 | SK DD Sport "A" | : | Sexmeralda "B" | 3:0 |
09:40 | AC Roma "A" | : | Torpedo Pv | 5:1 |
10:00 | Ladzimil Čehovice | : | SK DD Sport "B" | 1:0 |
10:20 | FC Anděl "B" | : | Sexmeralda "B" | 2:0 |
10:40 | Ladzimil Čehovice | : | Torpedo Pv | 1:1 |
11:00 | SK DD Sport "A" | : | FC PV 1 | 4:1 |
11:20 | AC Roma "A" | : | Sexmeralda "B" | 0:3 K |
11:40 | SK DD Sport "A" | : | Torpedo Pv | 1:1 |
12:00 | AC Roma "A" | : | SK DD Sport "B" | 4:2 |
13:00 | FC Anděl "B" | : | Torpedo Pv | 3:0 K |
13:20 | Ladzimil Čehovice | : | Sexmeralda "B" | 2:1 |
13:40 | SK DD Sport "A" | : | SK DD sport "B" | oba 0:3 K |
14:00 | AC Roma "A" | : | FC PV 1 | 3:0 |
14:20 | FC Anděl "B" | : | SK DD Sport "B" | 3:0 K |
14:40 | Ladzimil Čehovice | : | FC PV 1 | 1:0 |
Pořadí ve skupině
MUŽSTVO | Z | V | R | P | S | B | POŘADÍ |
FC Anděl "B" | 11 | 9 | 2 | 0 | 16:0 | 29 | 1. |
AC Roma "A" | 11 | 7 | 2 | 2 | 27:10 | 23 | 3. |
SK DD Sport "A" | 11 | 7 | 2 | 2 | 24:6 | 23 | 2. |
Sexmeralda "B" | 11 | 6 | 1 | 4 | 15:11 | 19 | 5. |
Ladzimil Čehovice | 11 | 5 | 4 | 2 | 9:6 | 19 | 4. |
Torpedo Pv | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:18 | 12 | 6. |
FC PV 1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 5:21 | 9 | 8. |
SK DD Sport "B" | 11 | 2 | 3 | 6 | 5:17 | 9 | 7. |
Finále
Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
00:00 | FC Anděl | : | FC Anděl "B" | 4:1 |
O 3. místo
Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
00:00 | Clewer | : | AC Roma "A" | 0:3 |
O 5. místo
Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
00:00 | Dobrochov | : | Ladzimil Čehovice | 1:0 |
O 7. místo
Neděle 14. 7. 2013 00:00hod.
ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | ||
00:00 | Botafoga | : | Sexmeralda "B" | 1:0 |
Vítězové
MÍSTO | MUŽSTVO | BODY | ||
1. | ||||
2. | ||||
3. |
Bedihošť cup - základní skupiny
Bedihošť cup - finálové skupiny
Bedihošť cup - o 7. místo
Bedihošť cup - o 5. místo
Bedihošť cup - o 3. místo
Bedihošť cup - Finále
Bedihošť cup - Týmová fota
Náš reportér je přímo v dění turnaje, výsledky pro vás průběžně zveřejňujeme!
- 2. srpen 2013
- 6935x
- 15. červenec 2013
- 6335x
Putovní pohár pro celkového vítěze Bedihošť Cupu připadl již potřetí za pět let družstvu FC Anděl. Za jedenáct střetnutí základní a finálové skupiny neobdržel jeho gólman Jaroslav Běhalík ani jednu branku, poprvé inkasoval až ve finále s celkem FC Anděl „B“. Třetí místo vybojovali po jasné výhře nad Clewerem hráči týmu AC Roma „A“, pátému Dobrochovu stačila jedna branka nad Čehovicemi, stejně jako sedmé Botafoze nad Sexmeraldou „B“.
- 14. červenec 2013
- 5806x
Souboj o třetí místo letošního ročníku Bedihošť Cupu se stal jednoznačnou záležitostí týmu AC Roma „A“, jenž díky třem nastříleným brankám zdolal svého soupeře Clewer 3:0. Do tohoto souboje přitom vítězové prošli jen díky odhlášení celku SK DD Sport „A“, jenž opustil hrubčický areál předčasně.
- 14. červenec 2013
- 6556x
Zápletka je rozluštěna. Ve skupině „A“ zvítězil brankou gólmana FC Anděl nad Dobrochovem 1:0 a zajistil si kolo před koncem postup do finále, jeho vyzyvatelem bude FC Anděl „B“, jemuž pomohla kontumační výhra nad Torpedem Prostějov.
- 14. červenec 2013
- 5370x
„Áčko“ i „béčko“ FC Anděl, Clewer, Dobrochov a SK DD Sport „A“. Z této pětice vzejdou po odehrání zbývajících utkání obou nadstavbových skupin finalisté pátého ročníku turnaje v malé kopané Bedihošť Cup. Zbývající jedenáctka postupujících ze soboty již má ambice maximálně na boj o třetí místo.
- 13. červenec 2013
- 5508x
Nástrahami základních skupin prošli úspěšně všichni favorité. „Áčku“ vládne obhájce vítězství FC Anděl, jenž dosud ani jednou neprohrál, ani jednou neinkasoval a s dvaadvaceti brankami je rovněž nejofenzivnějším mužstvem, skupinou „B“ prošel těsnými výhrami z vedoucí pozice FC Anděl „B“, třetí skupině pak kraloval Sokol Bedihošť, když jako jediný dokázal úvodních šest zápasů vyhrát.
- 13. červenec 2013
- 6267x
Rovná desítka týmů zatím prochází turnajem Bedihošť Cup bez porážky. Nejvíce se na hrubčickém fotbalovém hřišti vede „domácímu“ Sokolu Bedihošť, jenž zdolal Plumlov, DD Sport „B“ i celek Roma „B“ a po třech zápasech tak má plný počet devíti bodů. Bez ztráty bodu procházejí i Sexmeralda „A“, Sexmeralda „B“ a Torpedo Pv, tato družstva ovšem mají za sebou jen dva duely.
- 13. červenec 2013
- 5789x
Trojicí zápasů FC Anděl – Botafoga, SK DD Sport „A“ – Lampáci a Sokol Bedihošť – Plumlov odstartoval letošní ročník Bedihošť Cupu. Tradičního turnaje v malé kopané se tentokrát zúčastní celkem čtyřiadvacet mužstev, které pořadatelé rozdělili do tří skupin, ze sobotního programu projde dál šestnáct nejlepších.